1093 budapest

salgótarján

kislány játék

IV. kerület - Újpest | vasas

Egy perc volt a ráadás, melynek végén újpesti szabadrúgást zárta a félidőt. Újpest - Vasas 1-0. 46 Mi kezdjük a második félidőt, kettőt is cseréltünk: Debreceni és Pavlov állt be Burmeister és Murka helyett,

1948. október 10., Újpest - Vasas 1-3 (0-1)

újpest-vasas meccs
A stadionbezárás az Újpest-Vasas mérkőzést érinti, emellett 600 ezer forintos pénzbüntetést is kaptak, a zárt kapus meccset a Paks elleni nyitóforduló után elrendelt felfüggesztett büntetés után érvényesítették. Büntetést kapott az FTC is, 150 ezer forintot fizethetnek az ellenfelet szidalmazó szurkolóik miatt.

1942. október 25., Újpest - Vasas 2-6 (1-4)

Ma a TV-ben: Élőben egy NB I-es és egy NB II-es meccs, pályán a Barcelona és a Juventus is Topligák: Ramos 11-esével megvan a Real első győzelme, az Inter hétgólos meccsen nyert – eredmények, videók

Mennyi néző volt a hétvégi Újpest Vasas meccsen

A Vasas Futball Club hivatalos oldala. Official site of Vasas FC Budapest Alapítva 1911

VASAS FC

Hivatalos: az Újpest-Vasas meccs lesz zártkapus Szerző: amigeleken.hu | 2017-08-01 14:49:00. Döntött a szövetség az Újpest zárt kapus büntetéséről - olvasható a hír az ujpestfc.hu-n. Pont került a találgatások végére, megvan, hogy melyik hazai mérkőzés alkalmával maradnak csukva a Szusza Ferenc Stadion bejáratai.

Hivatalos: az Újpest-Vasas meccs lesz zártkapus - Amíg Élek Én

Dunaújvárosban lesz az Újpest-Vasas mérkőzés. Cikk – 2017. október 26. csütörtök, 05.00 Sötétbe borult a Szusza Ferenc Stadion meccs közben. Cikk – 2017. szeptember 25. hétfő, 05.00

Újpest - Vasas meccsek

Varga Péter (26) Született: 1897. április 8. Nemzetisége: magyar Posztja: kapus NBI: 74 / 0 Varga P. Fogl II Károly (28) Született: 1895. január 19. Nemzetisége: magyar Posztja: jobbhátvéd NBI: 104 / 8 Fogl II Fogl III József (26) Született: 1897. augusztus 14. Nemzetisége: magyar Posztja: balhátvéd NBI: 99 / 1 Fogl III Schäffer Károly

Élő: Vasas - Újpest - VASAS FC

Egy Újpest-Vasas meccs mindig presztízscsatának számít, most sem volt ez másként, és talán ezért is akart nagyon az Opten Vasas, mentek előre a fiúk, nem lehetett panasz a tempóra, az iramra, a korcsolyázásra és az ütközésekre sem.

Újpest - Vasas 1:0 (1:0)

Újpest - Vasas 1:2 (1:0) Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. november 16-án is volt Vasas - Újpest mérkőzés! Magyar Kupa mérkőzés, negyeddöntő - 2017. március 29. 20:00

Újpest-Vasas - Klub - Hírek - Újpesti Torna Egylet

Károlyi József (23) Született: 1925. október 21. Nemzetisége: magyar Posztja: kapus NBI: 131 / 0 Károlyi Balogh II Sándor (28) Született: 1920. március 18. Nemzetisége: magyar Posztja: jobbhátvéd NBI: 231 / 16 Balogh II Laborcz Lajos (28) Született: 1920. augusztus 19. Nemzetisége: magyar Posztja: középcsatár NBI: 220 / 79 Laborcz Horváth Károly (28)